مدیرعامل نادر دلیل هوش           32201404-026 -  32214316-026

ارتباط مستقیم با مدیرعامل

اساتید و مدرسان موسسه زبان کیش way، طی روش‌های آکادمیک و حرفه‌ای، محیطی را فراهم می‌آورند تا شما را به نوعی، در زبان انگلیسی غوطه‌ور کنند                     

و این می‌تواند یک فرصت فوق‌العاده برای کسانی باشد که امکان مسافرت یا حضور در محیط‌های انگلیسی زبان را ندارند.

در واقع، کلاس‌های زبان انگلیسی کیش way، محیطی را برای شما ایجاد می‌کند که در آن می‌توانید، حداقل برای مدتی، خود را غوطه‌ور در زبان پیدا کنید

و تا جایی که می‌توانید، به یادگیری و تسلط خود سرعت دهید. شما حتی اگر زبان‌آموز کم تلاشی باشید، با حضور در کلاس‌های ما،

دائما در حال نوشتن، شنیدن و خواندن به زبان انگلیسی هستید که منجر به یادگیری سریع شما می‌شود.

همچنین با بازخوردهایی که دریافت می‌کنید، ناخوداگاه به اصلاح خود می‌پردازید.

 

 

دوره های آموزشی موسسات بین المللی کیش way

image

دوره خردسالان

ما در موسسه بین المللی کیش way، دوره‌های خاص حضوری را جهت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در نظر گرفته‌ایم. این دوره‌ها که مخصوص سنین 7 تا 9 سال است، با کتابی چون Hello Bravo، FDK به کودکان با تاکید بر آموزش شنیداری و دیداری به کمک شعر، موسیقی، تصویر، فلش کارت، نقاشی و بازی ضمن تقویت مهارت های ذهنی و خلاقیت فکری، کلمات و جملات را شناخته و ضمن برقراری مکالمه با دیگران آمادگی یادگیری گرامر را به دست می آورند. 

این دوره‌ها، توسط اساتید برجسته که دارای مدارک بین‌المللی در زمینه‌ی آموزش به کودکان است، ارائه می‌شود. پس می‌توانید با خیال راحت، در دوره‌های آموزش حضوری کیش way ثبت نام کنید.

اطلاعات بیشتر

image

دوره نوجوانان

اگر شما در سن نوجوانی هستید و تصمیم به تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی خود گرفته‌اید باید بگوییم که این یک تصمیم عالی است. زیرا فراگیری زبان انگلیسی در نوجوانی بسیار ساده‌تر از سن بزرگ‌سالی است.در واقع نوجوانان قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری نسبت به بزرگ‌سالان در یادگیری دارند. ضمن اینکه آموختن زبان دوم موجب افزایش اعتماد به نفس و مهارت‌های ارتباطی آن‌ها می‌شود. همچنین امکان تحصیل در دانشگاه‌های برتر و معتبر اروپا و آمریکا برای آن‌ها فراهم می‌شود و در یافتن شغل ایده‌آل و مناسب آن‌ها در آینده تاثیر بسیار زیادی دارد.

اطلاعات بیشتر

image

دوره جوانان و بزرگسالان

طبق اعلام سازمان ملل متحد، زبان انگلیسی، یکی از 6 زبان رسمی این سازمان است. زبان انگلیسی، به عنوان زبان مادری کشورهای زیادی از جمله : ایالات متحده آمریکا ،استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، کانادا و … شناخته می‌شود. یادگیری زبان انگلیسی، باعث ایجاد دسترسی نامحدود به دنیای علم و تکنولوژی، آشنایی با فرهنگ‌های جوامع مختلف، مشاغل و بیزنس‌های بین‌المللی و همچنین ارتباطات برون مرزی می‌شود. همچنین با افزایش مهارت‌های ارتباطی و ضریب هوشی افراد، باعث تقویت اعتماد به نفس زبان آموزان نیز می‌گردد.

اطلاعات بیشتر